Przejdź do treści głównej
Program Importu Dedykowanego

Import Subaru Impreza z USA

Planujesz import Subaru Impreza z USA? Przeglądaj tysiące ofert aukcyjnych Copart i IAAI dostępnych od ręki. Sprowadzając Subaru Impreza ze Stanów, zyskujesz bogatsze wyposażenie i mocniejszy silnik w niższej cenie. Sprawdź cenę importu do Polski według naszego kalkulatora, aby policzyć wszystkie koszty pod dom.

Subaru Impreza – samochód osobowy klasy kompaktowej produkowany przez japońską markę Subaru od 1993 roku jako następca modelu Leone – pierwszego masowo produkowanego samochodu osobowego z napędem na cztery koła. Od 2023 roku produkowana jest szósta generacja modelu.

Źródło: Wikipedia (CC-BY-SA 3.0)
Subaru Impreza
Subaru Impreza

Ciekawostki i Dane

nazwa
Subaru Impreza II GD
zdjęcie
2001-2002 Subaru Impreza (GDE MY02) RS sedan (2011-06-15) 01.jpg
opis zdjęcia
Subaru Impreza II RS przed pierwszym liftingiem
producent
Subaru
premiera
2000

Dostępne egzemplarze Subaru Impreza

Wybierz markę
Wybierz model
Wszystkie

Dlaczego warto sprowadzić Subaru Impreza?

Amerykański rynek oferuje Subaru Impreza w wersjach wyposażenia często niedostępnych w Europie. Dodatkowo, transparentna historia serwisowa (Carfax) oraz rygorystyczne przepisy ubezpieczeniowe w USA sprawiają, że zakup "uszkodzonego" auta jest często bezpieczniejszą inwestycją niż kupno "bezwypadkowego" pojazdu z nieznaną historią na rynku lokalnym.

Importujemy Subaru Impreza z USA do całej Polski

Strefa Wiedzy

Najczęściej zadawane pytania o Import z USA

Rozwiewamy wątpliwości dotyczące aukcji Copart/IAAI, kosztów transportu oraz procedur celnych.

Całkowity koszt importu auta z USA składa się z kilku elementów: ceny zakupu na aukcji (Copart lub IAAI), prowizji domu aukcyjnego (ok. 500-900 USD), transportu lądowego w USA (do portu, śr. 400-800 USD), frachtu morskiego (do Europy, ok. 1000-1400 USD) oraz opłat celno-skarbowych. W Polsce dolicza się cło (10%), VAT (23% lub 19% w Niemczech) oraz akcyzę (3.1% dla silników <2.0L lub 18.6% dla >2.0L). Nasz kalkulator importu precyzyjnie wylicza te kwoty.